HUBWAY на локаціях UCRAZYANS у День міста

Команда Першого у Херсоні креативного простору HUBWAY на День міста взяла участь у фестивалі громадських ініціатив UCRAZYANS, який проходив у парку «Херсонська фортеця».


У нашому наметі цілий день працювали професійні психологи Катерина Замкова, Оксана Д’яченко, Марія Козлова. Вони проводили для всіх бажаючих тренінги з особистого зростання та розвитку.

Також ми збирали пропозиції херсонців до карти розвитку Херсона. Кожен мав можливість залишити своє побажання щодо майбутнього нашого міста. Цю інформацію ми обов’язково проаналізуємо та викладемо для подальшого обговорення.

Звичайно, що ми не мали права обійти питання популяризації інструменту е-петицій у Херсоні. Це проект, який реалізує ГО «Громадсько-політичний ХАБ», спрямований на вдосконалення ситуації з петиціями та навчання містян користуватися ними.

Разом з Павлом Шелухіним — координатором Асоціації Молодіжних центрів України в нашій області — розповідали про Молодіжні центри та про перспективу створення центру в Херсоні.

А ще, менеджер проектів HUBWAY Людмила Лук’янова провела лекцію у лекторії фестивалю щодо можливостей для молоді, яка має активну позицію.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *