HUBWAY приймав XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків

18-20 травня Перший в Херсоні креативний простір Hubway приймав XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків на тему: «Медичні послуги на рівні громади».

Були тематичні виступи експертів за темою медичної реформи: від загального конструкту реформи до окремих аспектів впровадження реформи. Форум триватиме три дні і традиційно завершиться підготовкою Резолюції з рекомендаціями учасників на адресу парламенту, ЦОВВ, ОМС.

Учасники Форуму — місцеві політики з 15 регіонів країни, депутати місцевих рад, голови громад, службовці виконавчих органів влади, журналісти та громадські діячі.

Програма XVI Форуму передбачає бути насиченою та цікавою. На учасників чекають виступи спікерів, які доповідатимуть на найбільш актуальні теми, що стосуються реформи надання медичних послуг в Україні, і дізнаються про досвід процесу втілення реформи в громадах на прикладі міста Новоград-Волинський та Музиківської громади. А також передбачаються ознайомлювальні візити на об’єкти сфери охорони здоров’я у Херсонській області:

— обласний комунальний заклад «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради;

— заклад охорони здоров’я Дар’ївської сільської ради, село Дар’ївка;

— заклад охорони здоров’я Музиківської ОТГ, село Музиківка Білозерського р-ну, що дозволить познайомитися з кращими практиками надання медичних послуг на рівні області та окремих громад.

Організаторами заходу є ГО «Центр громадянських ініціатив (ЦЕГРІН)» за підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні у співпраці з ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Херсонській області та Першим в Херсоні креативним простором HUBWAY.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *