У HUBWAY молодь продовжує прокачувати скіли🤓

У HUBWAY учасники Skills Labs: успішна кар’єра двічі на тиждень опановують основи управління проектами. Нагадуємо, що наші учасники наприкінці курсу мають презентувати соціальні проекти, які потім реалізують.
Майстер-клас з управління проектами провела Natali Dorofeeva менеджерка ГО «Громадський центр «Нова генерація».
🤔Що ви знаєте про дизайн-мисленн  я?Що відрізняє дизайн-мислення від інших методів? Прототипування? Унікальними знанями поділилися Дарья Кушнир (Daria Kushnir) та Мария Тимощук (Maria Tymoshchuk) проектні менеджерки Impact Hub Odessa.

На наступному занятті Светлана Кихтенко (Svetlana Kihtenko), експертка з профорієнтації та засновниця профорієнтаційного Центру «Данила», допомагала учасникам розібратися з плануванням кар’єри та формуванням особистого карєрного плану.

Емма Гарамова, представниця Райффайзен Банк Аваль, поділилася тонкощами складання резюме, підказала, якими оригінальними способами це можна зробити, що треба вказувати, а про що краще забути. Також, на практичних кейсах розповіла як себе поводити при співбесіді.

Також вчилися разом з Ольга Ботвинова вести переговори. Ця навичка знадобиться нащим учасникам не тільки в повсякденому житті, але й коли вони шукатимуть партнерів та однодумціа для своїх соціальних проектів.

Дізналися основи тайм-менедженту від Julia Salikhova та фінансової грамотності від Наталії, представниці Райффайзен Банк.🕜💰

Ще пару тижнів і наші учасники представлять свої проекти, а поки здобуваємо нові скіли.

Інформаційний партнер Фонд громади міста Херсон «Захист».
#SkillsLab Career Hub
Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine , Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України

У HUBWAY молодь продовжує прокачувати скіли🤓: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *