У HUBWAY оголосили про формування Молодіжної ради при мєрі Херсона

На базі HUBWAY (Перший в Херсоні креативний простір) відбувалось обговорення концепції формування нового складу Молодіжної ради при міському голові Херсона.

3 30 жовтня по 30 листопада 2018 року триватиме прийом заявок на формування нового складу молодіжної ради при Херсонському міському голові. Про це під час обговорення питання про закінчення строку каденції діючої ради повідомила начальник відділу молоді Управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова.

Зараз формується перелік документів, які мають подавати до управління молодіжні активісти та молодіжні громадські організації. Пані Наталя запевнила, що цей перелік буде не складним, вона та фахівці управління готові надати консультації та підтримати активних молодих людей. Слідкувати за публікацією документів та дізнатися контакти управління можна на сайті ums.ks.ua

— Молодіжна рада при міському голові провела о 2016-2017 роках 17 масштабних молодіжних заходів у Херсоні. Це й концерти, й фестивалі, й благодійні бали. Навесні 2018 року каденція закінчилася, тому потрібно перезавантаження. Також, на мою думку, потрібна нова політика для молодіжної ради. Не відмовляючись від фестивалів та конкурсів, треба більш уваги приділяти реалізації проектів, які сприятимуть покращенню життя молоді, які роблять молодь активними, обізнаними у своїх правах та можливостях та готовими пропонувати зміни у місті та їх реалізовувати, — повідомила заступник голови молодіжної ради при міському голові Людмила Лук‘янова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *