Відбулась презентація Української асоціації студентів

10 квітня відбулась презентація Українська асоціація студентів — UAS та U-Report Ukraine — найбільшої спілки студентів, що має представництво на національному та міжнародному рівнях.

Студенти Херсонський державний університет, ХДАУ — Херсонський державний аграрний університет, Херсонської державної морської академії та Херсонського національного технічного університету мали нагоду ближче познайомитися з Українська асоціація студентів — UAS, спікером заходу була Віце-президент з питань міжнародного співробітництва УАС Liudmila Lukianova, яка розповіла не тільки про цікаві заходи асоціації, але й про можливості участі у проектах як нацiонального, так і міжнародного рівнів. Адже УАС є єдиним представником України у European Students’ Union

Також завдяки Илья Деревянченко, представника U-Report Ukraine у Херсоні, учасники зустрічі змогли долучитися до глобального молодіжного проекту, що дозволяє дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Перший в Херсоні креативний простір Hubway завжди готовий долучитися до цікавих проектів, тож залюбки чекаємо ваших ініціатив!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *