Зустріч фіналістів «Битви Талантів»

9 квітня у креативному просторі HUBWAY @hubway_kherson відбулась дуже тепла зустріч-діалог фіналістів «Битви Талантів» з Садіяром Мамедовим @mamedovsadiyar . На якій усі учасники мали змогу розповісти про свої здібності і таланти, досягнення та майбутні плани!
Чекаємо на запальний фінал, який відбудеться 18 квітня та дізнаємось головного переможця, який отримає подорож-подарунок від генерального туристичного партнера «Пятый океан» @5_okean 

Зустріч фіналістів «Битви Талантів» Зустріч фіналістів «Битви Талантів»
Нагадаємо, мета конкурсу «Битва талантів» – розвиток і заохочення талановитої молоді, створення умов для самореалізації, стимулювання і підвищення рівня культурної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції, популяризація серед молоді Херсонщини руху за підвищення культурного рівня.
Організатори проекту – громадська організація «Спектр.ЮА», за підтримки Управління молоді та спорту, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради.
Генеральний партнер «Битви талантів-2019» – благодійний фонд Садіяра Мамедова.
«Всім велика подяка, за участь, допомогу і підтримку! Наших учасників в конкурсі з кожним роком стає все більше і все талановитіше, а це значить що в нашому улюбленому місті Херсоні дуже багато активної і талановитої молоді!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *